Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefonní číslo.

Manželka chce, abych zjistil, jestli neznámé číslo co ji několikrát volalo na mobil není nějaký votrava votravný, zatím to nezvedla.
Já jsem zkoušel to číslo vyhledat na stránkách "Kdo mi volal", ale to číslo neznají.
Napadlo mne, jestli to není číslo pevné linky nějaké velké instituce v Praze a přímé linky kohosi v ní.
To číslo sem celé nebudu psát, abych případně někomu nezpůsobil problém.

Tak se jen zeptám:

Nevíte někdo, jestli nějaká firma nebo instituce nepoužívá telefonní čísla začínající trojčíslím 217?
Případně nedá se to nějak zjistit (kromě toho, že na to číslo zkusím zavolat)?

Tak jsem trochu zkoušel, jaký kontakt je na některé instituce, třeba úřad vlády nebo kancelář prezidenta uvádějí v kontaktech telefonní čísla začínající dvojčíslím 22. Že by podle toho počátečního dvojčíslí 21 to bylo číslo ještě na někoho důležitějšího? Velvyslanectví taková čísla pro veřejnost taky nemají.
Ale zajímalo mne to jen trochu jako problém, volat tam nebudu, asi na to hodím nočník.