Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fullscreen, černá obrazovka

Ahoj, Po posledním updatu windows 10 se mi stává tahle věc. Když se dívám na video na Youtube nebo někde jinde a mám ho ve fullscreenu (na celou obrazovku) a pohnu myší tak mi na 1 vteřinu černě problikne obrazovka. Nevíte někdo co s tím ?

Předem dekuji za odpověď. :)

Je tu toho v poslední době hršel až přehršel. Update W10 ti prostě nahradil funkční ovladače šitama od mrchosoftu. Vezmi sobě cedka s drivery od výrobce (desky, grafiky) a nainstaluj znovu. Pokud ctíš nějaké bohy, tak se k nim modli, aby to prošlo.