Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přechod z iOS na Android

Dobrý den, už rok vlastním iPhone 7. Jsem s ním v celku spokojený, žádné sekání, je svižný. Co mě ale v poslední době hrozně štve je výdrž baterie. Ráno vytáhnu mobil z nabíječky a klidně už kolem 10-11 musím nabíjet. Jsem na mobilu celkem často a čas využití na iPhone je cca 2-3 hodiny a musím nabíjet. Proto teď přemýšlím, že bych svoji i7 prodal a koupil nějaký Android. Jednak kvůli větší výdrži, ale také hlavně kvůli rychlému nabíjení. Můj dotaz tedy zní... Vyplatí se mi přechod kvůli baterii na některý Android? Teď se mi velice zalíbil Honor 10 díky své dobré ceně a specifikacím. Je mi v celku jedno, jestli mám ios nebo Android. Hlavně aby se to nezačalo po půl roce sekat, jak tomu bývávalo u starších androidů. Děkuji :) pokud máte nějaký tip, jaké zařízení koupit, budu rád.

Zalezi kolik instalujes aplikaci, na Androidu stale plati, cim vic aplikaci, tim vic se seka. Ale samozrejme tim, ze se zvysuje velikost pameti, tak tech aplikaci se da dat vic nez se zacne sekat nez tomu bylo drive.