Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr SSD M.2

Zdravíčko
Chci se zeptat , chci si pořizovat ssd v m.2 slotu a přemýšlím jaky cena by se měla hejbat do 6 000 ,- a disk by měl mít aspon 500 gb já koukám už po tomhle produkt delší dobu ale i tak bych chtěl poradit jestli by se dalo ušetřit . Děkuji za rady

Nesmysl neni lepsi, navic A-Data jehoz vyrobky moc neprochazi pres vystupni kontrolu, ale je to levnejsi, takze asi fakt na zvazeni, protoze kdyz tak se to da vratit nebo vyreklamovat. Asi bych taky sel do levnejsiho, vykonem to bude nerozeznatelny.

Ty v tom mas totalni zmatek, pritom host uz ti dal napovedu v prvnim prispevku, ujasni si to nejprve.

SSD maji nasledujici rozhrani:

M.2 NVMe (PCIe)
M.2 SATA
SATA

Klasicky SATA disk a M.2 SATA jsou priblizne stejne rychle uz tim rozhranim, ja preferuju klasicke SATA robustnosti provedeni a lepsim chlazenim aspon v me skrini.

Tvoje deska podporuje M.2 NVMe, takze pokud chces nabusene SSD s co nejvetsim vykonem rozpoznatelnym od ostatnich SSD, tak by ses toho mel drzet.