Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nacenění sestavy

Zdravím všechny místní odborníky ;) měl bych menší prosbičku na někoho kdo se vyzná ... jde mi o nacenění sestavy a to konkrétně této.
CPU:
AMD FX 8370 4.0Ghz (záruka )
CHL:
MSI CORE FROZR L 2xvětrák
MB:
MSI Gaming 970 ( záruka )
GK:
EVGA GTX 1050Ti 4Gb ( záruka )
RAM:
HyperX Fury 16Gb ( záruka )
SSD:
Adata Premier SP580 120GB ( záruka )
Patriot Blast 120gb
HDD:
Seagate ST2000DM006-2DM164 (2 TB, 7200 RPM, SATA-III) ( záruka )
ZDR.:
Zalman ZM600-LX ( záruka )
Case:
SilentiumPC Regnum RG2W Pure Black ( záruka )
Přesný datum záruk bych se musel podívat ale všechno bylo koupený v roce 2017. Pokud tedy někdo můžete nějaký rozumný info budu za něj velice rád. Předem díky :-)

Řešení:

cpu nevim (edit: 1500)
chladic 500
zakladni deska 1000
grafika se prodava, odecti 30% od prodejni ceny
ram se prodava, odecti 30% od prodejni ceny
ssd kazde za 500
disk 500
zdroj 100
skrin 500

je pravdepodobny ze prodej jako sestava dostanes vic, ale zhruba nastrel mas.

cpu nevim (edit: 1500)
chladic 500
zakladni deska 1000
grafika se prodava, odecti 30% od prodejni ceny
ram se prodava, odecti 30% od prodejni ceny
ssd kazde za 500
disk 500
zdroj 100
skrin 500

je pravdepodobny ze prodej jako sestava dostanes vic, ale zhruba nastrel mas.