Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s neustálým omezení k síti.

Zdravím,
Mám internet od sauronnet, a neustále mi po dvou, třech hodinách vypadne internet i wifi na cca. 5-10 minut, ukáže se mi dole vykřičník dole na připojení k síti.
Čím to může být ? Stává se mi to každý den. Připojení mám vynikající, signál také. Připojen jsem pokaždé to vypadne.
Jaké info ještě mám poskytnout aby byl můj problém líp srozumitelný?
V příloze posílám foto modem routeru a wifi vysílače. Je možné že když mám zvlášť router a zvlášť wifi vysílač že to může signál nějak omezovat a proto mi to vypadává?

Díky za rad

- Ma ten Wifi vysilac poveleny DHCP server ? Jestli ANO tak ho dezaktivuj (adresy IP prideluje jiz ruter::v pripade ze to neni jen modem) IMHO muze jit o konflikt IP adres.
* Ale pockej si radeji na nejaké mistni sitare kde jde jen o muj nazor, jako druhou moznost bych podezrival (v pripade ze by slo o regulérni vypadky) i napajeni samotného ruteru/wifi ale ..