Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak na USB data u Xiaomi?

Ave. Viz titulek. Máma vlastní Redmi 4X, já 5Plus. Ani zaboha se k tomu nemůžeme dostat přes USB - připojí se to, vyblije tabulku s nabídkou (W7, W8.1), po potvrzení čehokoliv nulová konektivita. Co mám /a kde/ zapnout v menu telefonu, abych se dostal k fotkám a videím (snad složka DCIM, nevím...)? V nastavení kostí jsem volbu Mass Storage pro USB nenašel. Dík za potenciální dobré rady.

Z konkurenční poradny:

mám nový REDMI 5 plus. Taky mě to překvapilo, že nelze automatiky otevřít soubory v tel. Až mě napadlo podívat se nahoře na ikonu nabíjení - stáhnul jsem roletu a na účelu připojení přes USB zatrhl přenos souborů. Problém tím byl vyřešen