Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TRurbo basic na Atari

Ahoj,asi to sem nepatří,ale třeba budu mit štěstí..Mám nesrozumitenou příručku k tomuto prog.jazyku a rád bych našel ochotnýho člověka,co by mi pár přikazu z Turba laicky vysvětlil..Pokud možno přes FB nebo email.

ok,ano,mam na mysli Turbo basic z atari 800..Osbně jsem měl 130XE..
Ted nemám čas,ale pokud bychom se tu mohly sejit odpoledne nebo k večeru,byl bych rád..Jde mi především o práci s pamětí..
Prostě uložit proměnou do poaměti a kdykoliv ji vyvolat zpět..Těch proměných je spousta..Udajně jse to dělalo přes Přikaz DIM