Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router a hamachi

Dobry den

potreboval bych poradit mam router a v siti 2notesy + muj komp (pres kabel) a na mem kompu mam hamachi .. [ -- > a kdyz nekdo zalozi hru na hamachi tak ja ji tam nevidim .. jak nastavit router tak aby se mi obevovaly zalozene hry pres hamachi ..??

Kdyz vynecham router a dam to rovnou do meho PC tak vse funguje .. ale potrebuju poradit protoze rodice potrebuji vecer internet, a ja si nezahraju, a zvlast kdyz mam prazdniny ..

Vsem diky moc za rady ! to se proste nejak musi vyresit

500gP VPN passthrough určitě podporuje, takže buď to máš špatně nastavené, nebo někde děláš něco blbě.

Co si o té ludře Hamachi pamatuju, funguje to tak, že se se svým PC připojíš do jejich sítě, dostaneš jejich IP adresu, nastavíš si "svou" doménu (tj. počítače, které mohou k tobě přistupovat, už se přesně nepamatuju, na jakém principu se to nastavuje, myslím, že heslem) a vesele jedeš, ostatní PC z tvé "domény" jsou schopny spojit se na tvou IP adresu, opingat tě atp.