Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příkaz v Batch

Ahoj, nedělá tady někdo v Batch? Potřeboval bych vytvořit z adresáře a jeho všech podadresářů symlink na všechny soubory do jednoho adresáře? Ví někdo? Díky

Potřebuji projít adresář C:\projekt\www
Tento adresář obsahuje spoustu podadresářů
C:\projekt\www\db
C:\projekt\www\app\
C:\projekt\www\app\core
C:\projekt\www\app\core\class
atd...
A potřebuji všechny adresáře projít a na soubory uvnitř vytvořit symlink do jednoho adresáře. Jelikož ale některé adresáře můžou obsahovat stejné názvy souborů, bylo by dobrý začlenit i cestu do názvu symlinku.
Třeba nějak takto,
c-projekt-www-db-filename
c-projekt-www-app-filename
c-projekt-www-app-core-filename
c-projekt-www-app-core-class-filename