Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nabootovat do systému (chkdsk)

Dobrý den,
Dnes když jsem zapnul PC, objevilo se scanning and repairing drive C:
V čem je problém? V tom ze se to zaseklo na 28% a už se to 4hodiny dál nehnulo. Tak jsem PC násilím restartoval, a ono zas. Před tím se objeví že to mohu skipnout tím ze kliknu libovolnou klávesu, ale to nefunguje. Na internetu jsem dohledal ze musím stisknout tlačítko windows ale to taky nepomáhá, skoušel jsem se dostat i do safe modu ale furt to po mě chtělo to s tím diskem a zase se to zastavilo na 28%.
Předem děkuji za každou radu. :-)

Vada disku, vadné sektory s ktorým si chkdsk.exe nevie poradiť, premapovať, opraviť skrížené sektory alebo chýba okrem poškodených Registrov životne dôležitý systémový súbor.

Ideálne:
Čistá z ISO z fleš, DVD. Použ nástoj Diskpart.exe - Clean, formát NTFS a vieš, na čom si.

Robota na 60 minút.