Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stříhání videa

Zdravím ...... mám sestříhat video z dovolené. Přehrál jsem ho z miniDV kamery do pc a teď ho chci sestříhat. Normálně pracuju v Movie markru a teď nějak hapruje. Prostě se kousně při nějaké operaci (při tom je vytížení procesoru i ramek nulové).Přeinstalování také nepomohlo. Doporučte teda prosím jiný program pro sestříhání videa (nějaký jednoduchý, jakoje movie marker). Bylo by dobré, kdyby uměl i různé efekty a přechody mezi záběrama (prostě jako MM). Video pak budu dávat na DVD tak by bylo dobré aby uměl zachovat slušné rozlišení. Dík :-D

A ja si prisadim tvrzeni proti tvrzeni a tim bude Adobe premier. Ja myslim, ze je to podobna dvojice jako treba Corel a Adobe ilustrator.. zalezi jen na vkusu :-). Jinak jsem z lonskeho tabora sestrihal video a umistil na dvd s menu pomoci opensource nastroju. Vse udelano v linuxu a nevypada to vubec spatne.