Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj pro PC

Mám samostatný zdroj ATX pro PC po zapnutí chvilku běží bez zátěže a potom se vypne v PC běžel bez problémů. Chtěl bych ho využít jako nezávislý zdroj ale musí běžet. :-)

To je nejaka hodne stara prahistorie, se silnou 5V vetvi, bez SATA a jen s kratkym ATX...s nejspis mizernou ucinnosti. To bych uprimne radeji hodil do elektroodpadu. Kdyby jste byl z C. Budejic tak daruju za odvoz (a flasku Pepsi) neco pouzitelnejsiho, mam toho prehlsel (ale posilat nikam nebudu)