Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze se připojit ke službě Služba oznamování událostí

Zdravím,

na PC s Win7 se po startu objevila hláška, že se nelze připojit ke službě Služba oznamování událostí a od té doby Windows 7 vypadá jak devadesátosmičky nebo něco takového (viz obrázek). Vzhled nejde změnit, ale jinak jsem zatím nenarazil na nic, co by nefungovalo. Kromě toho vzhledu a otravné hlášky je teda asi vše OK, ale stejně bych to rád vrátil do původního stavu. Neměl by prosím někdo nějaký nápad?
Stalo se to někdy minulý týden, mám pocit ve středu nebo ve čtvrtek.
Omlouvám se za kvalitu obrázků, ale než se PC po startu vzpamatuje natolik, aby šel použít PrntScr, tak je hláška pryč. Proto jsem to fotil mobilem.

Díky za každý nápad a radu.
Jura

místo aera je základní vzhled, asi rozdrbané ovladače.
taky může jít o porušení registrů, třeba kvůli poškození souborového systému na disku - čili pustit kontrolu disku c:
potom zkontrolovat v "hodnocení systému", kde je nízké číslo.
přeinstaloval bych chipset driver a grafiku.
a pročetl bych si chyby v eventvwr.msc