Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Koš

Ahoj všem. chci se jen zeptat, je možné odstranit všechno ze složky stažené soubory? Tzn. odstranit je do koše a pak úplně smazat? Je tam hodně stažených aplikací a nevím, jestli smazáním se tyto aplikace jako samy odinstalují nebo ne? Zabírá to dost místa na PC. Tak mě to tak napadlo, že se zeptám, než bych to vše smazal. Díky za odpověď. :-)

Ahoj.
Jsou to instalační balíčky, takže to klidně můžeš smazat. Žádná aplikace se ti tím neodinstaluje.
Nainstalovaná aplikace je většinou v ProgramFiles a pokud chceš neco odinstalovat, tak v ovládacích panelech najdi záložku přidat nebo odebrat programy.

Ti neviem, ale skus totokaj zrobic na moju zodpovednosť:

Otvor si súbor cmd.exe, ako Správca!

Okopči a vlož myšou (paste) do čierneho okna tento text:

RMDIR /s /q C:\$RECYCLE.BIN
RMDIR /s /q D:\$RECYCLE.BIN

Alebo spusti PowerShell, tiež ako Správca!

Pokus vloženia zopakuj.

ak ti stačí len tak málo ku šťastiu, skus tento xindel. Môžeš si ho dodatočne "po svojom" vkuse a nálade upravovať, meniť, doplniť napríklad pri Firefox od Mozilla a spol. browserov podľa path (úložiska) na tvojom osobnom profile :

http://leteckaposta.cz/324094385

ulož si súbor napríklad na polohu, spusti myšou, ako Správca, čakaj cca 15 min. Bude nasledovať automatický reštart PC.

Nepúšťaj sa do veľkých vecí na mašine, napríklad, ak máš úmysel v C++ či Notepad.exe v strojovom kóde rozrobenú úmornú prácu s kropajami potu na čele.