Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Honor 10 nebo Zenfone 5z

Dobrý den, chci si koupit nový mobil. Zaujal mě honor 10, který bych mohl mít se slevou za 8995,-. Teď sem si ale všiml, že Asus má v nejbližší době začít prodávat Zenfone 5z, který má už nejnovější Snapdragon 845 a rozhodně lepší foťák. Tak se chci zeptat, zda se vyplatí počkat na Zenfone 5z nebo zakoupit ten Honor 10. Zenfone by měl být za nějakých 13-14 tisíc. Děkuji

To jsou jen "kysele hrozny" ;) Jak mam taky nejake Xiaomi, ale nebudu tvrdit ze se muze rovnat nasobne drazsim telefonum. Ne, nemuze ;-) Jsem spokojeny, za ty penize vic nez slusne, ale nasel bych byt hnidopich spoustu much. (za 5k co stal je ale nehledam, nejsem uplny debil) Kdybych si mel vybrat tady ze zminovanych dvou - papirove VELMI zajimavy je ten ZenFone 5Z. Ale chce to pockat na nejake realne recenze. Oproti Honoru - RAM, uloziste, SoC Snapdragon 845... atd.