Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth connect it 4.0USB dongle BT403

Kupil som si tento bluetooh do USB aby som mohol pouzivat bezdrotove sluchadla na notebooku ale mam problem s instalciou.
pocas instalacie mi vyhodi chybu. Chyba 1935: Počas ištalácie komponentu zostavenia {2A030FEB-29B5-314B-97B5-ED38673CC885} sa stala chyba. HRESULT: 0x8007007E.

prosim vas poradte mi ci sa s tym da nieco spravit??

Chyba instalace Microsoft Visual C++ 2008. Je nutné instalovat správnou verzi. Rozdělal bych instalační balík, podíval se na verzi VC a zkusil nainstalovat VC napřed samostatně. Stejnou verzi lze stáhnout od MS. Pokud se VC nainstaluje, nainstaloval bych zvlášť samostatně driver BT. K balíku se už nevracej. Podle tvého popisu soudím, abys to přenechal někomu znalejšímu.
Nepíšeš OS.
Český manuál.