Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootovací HDD

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda jde z HDD udělat bootovací. Mám 1 HDD rozdělený na 3 disky, na jednom disku mám Windows, na druhém disku bych chtěl hodit jiný operační systém například Lakka či jiný a potřebuji, když "vypálím" na třetí disk potřebné instalační soubory jako na USB, tak začně bootovat při zapnutí PC.
USB Bohužel nemám.
Díky :)

Disk s Windows asi bootovací je. To, co chceš, se nazývá bootovací manager, který dovolí vybrat z čeho se bude následně bootovat. Počítač nemá USB? Bootovací disk lze zpravidla volit v BIOSu, ale není to pohodlné.