Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlečiareň na viacero PC

Dobrý deň

Mám samsung tlačiareň a chcel by som sa spýtať pripájam ho káblom USB-B 2.0-USB do pc. A chcel by som sa spýtať ako by som vyriešil aby som mohol pripojiť do 2 pc naraz,ďakujem

Mas vic možností:
1. máš doma router a ten má možnost připojit přes USB tiskárnu a sdílet ji. Pak to máš vyřešené bez dalších nákladů
2. tu tiskárnu si na tom počítači nasdílíš a ostatní se k ní připojí a budou na ní tisknout. Nevýhoda je, že ten počítač musí běžet, aby ostatní mohli tisknout. Výhoda - nejsnadnější na provedení
3. pořídíš si printserver a budeš na tom stejně jako v bodě 1)
4. Tiskárna je síťová a kromě USB se umí připojit k síti i kabelem nebo WiFi. Nakonfiguruješ a tiskneš ze všech počítačů