Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde jsou staré grafiky?

Dnes jsem sháněl grafickou kartu pro kamaráda, který si chce občas zahrát nějaké lolko, minecraft apod. Tak jsem zavítal na bazarové weby a byl překvapen. Kde jsou nějaké gtx 750tky? Kde jsou gtx 650tky? To si je každý drží pod postelí a nebo na nich taky těží?

Ohledem brna, buď člověk seženě něco 10-15 let starého a nebo si musí koupit nový low end za 2200kč. A to jsem před rokem prodával Gainward gtx 750ti za tisícovku a nikdo ji nechtěl.

Ano vím, že se dají nějaké 750 a 650 + sehnat, ale lidi za ně chcou 2500kč což byla cena za kterou se dali nové sehnat na czc.cz při doprodejích.

Ceny na bazarech, aukro, ajp. jsou vždy takové, jaké jsou případní zájemci ochotni zaplatit.. Proč tam dávat něco za málo, když to někdo koupí dráž? :P Na Aukru jsem prodával před pár lety AMD Phenom II X4 950.. Nový mě stál 2.799,- a vydražil se za 2.900,- i když počáteční cena byla 1.999,- a v popisu byla původní cena napsána! :P

Pokud chceš takovou grafiku levně, napiš prodejci, nabídni cenu za kterou jí chceš.. a pokud se mu jí třeba dlouhodobě nedaří prodat, možná na nabídku přistoupí.