Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem multimedialne centrum (za malo penazi :-) )

Caute, narazil som na taketo nieco raspberry-plus-multimedialne-centrum-cierne-118857434
Jenoducho, hladam nieco, co by sa dalo pripojit k sieti na filmy, fotky a pod. Ale u tohoto chybaju akekolvek technicke info, hlavne o napr H265, ci sa tam da doinstalovat HorizonGo (je tam UPC archiv) a pod.
Alebo niekto iny napad za malo penazi vela muziky? Resp. ako lacno pripojit disk do siete.

Raspi je na tohle super, nicmene nesplnuje ani jednu podminku co pozadujes, jak uz zaznelo neumi h265, coz realne neni problem, snad jen kvuli vyssi datove kompresi filmu ale pri dnesnich kapacitach sitovych disku... A co je mi znamo neumi aktualne ani horizon go, resp neexistuje doplnek do kodi a v prohlizeci se to nekoukatelne seka.

Presto na tohle reseni nemuzu dat dopustit, clovek musi byt trochu hracicka, nicmene vetsina problemu ktere jsem kdy resil jiz resila a popsala komunita prede mnou.

Za malo penez hodne muziky.

Raspi je na tohle super, nicmene nesplnuje ani jednu podminku co pozadujes, jak uz zaznelo neumi h265,

- Ale umi, staci jen koupit (za stejnou cenu jako Pi3) model 2018 "Pi3 B+" ( HEVC/H265) ;-)
* Kazdopadne raspbery bych také doporucil, staci jen nahrat OS na SD kartu a spustit, zvladne to kazdy.

Truhlik
PS : Android nepotrebujes.
TiP ~ "Libreelec" pro Raspberry nastahnuti : https://libreelec.tv/
- Nasledovne jen stahnes instalator : https://libreelec.tv/downloads/
[creator_linux-379x400.png]
- Vlozis do PC [SD] kartu
- Spustit "Libreelec" -Instalator- (ten sam stahne posledni verzi a nasledovne ji nainstaluje na [SD] kartu)
- Po instalaci vyndas [SD] kartu das ji do Raspberry a je to.