Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM

Zlozil som pc hral som nanom vypal som ho a ked som ho zapal tak dal monitor ze ziaden signal tak som skusil vytiahnut 1 ramku a zapalo ho neviem ci to je doskou alebo nastaveniami v biose alebo co ale neide mi slot ale ono ho to tam ukazuje ale ked dam 2 ramku tak neide monitor zasa a nenabootuje ho ramky su rovnake a na dosku ide az 32 gb ram a ja som mal 8 a grafika je vpohode

Co je to za desku, co je to za ram? Vyzkoušej prvně jednu, otestuj memtestem, pak dej do toho samého slotu tu druhou, otestuj memtestem, pak takto vyzkoušej další slot… Je to zdlouhavé řešení, ale vzhledem k informacím, které jsi dal, asi nic lepšího neporadím (leda někde vypůjčit jiné moduly, ale to asi neklapne).