Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC

Ahoj, chtěl bych poradit s koupí hardware pro herní PC. Limit jsem si určil přibližně 23 tisíc Kč, Windowsy nepočítám. Vím, že to není moc, ale co nejlepšího a funkčního bych za tuhle cenu mohl sehnat? Jde mi čistě o komponenty jako jsou ramky, grafika, procesor apod.

Myslím, že to není potřeba zmiňovat..

- Aha
- No nic, kasli "KDYZ MYSLIS" radu asi nepotrebujes, hezky Den.
* Kazdy SW je jinak narocny, jeden je vic zavysly na frekvenci, jiny na poctu srdci, cache, frekvenci RAM, treba takovy ilustrator od Adobre jede podstatne lépe na Intelu jak na AMD, Hrendig zase spis pocet Cores takze by byl vyhodnejsi AMD etc etc, proto je dulezité jaky SW bude pouzivat