Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak udelat typ souboru:zvuk ve formátu mp3?

k vízu sem dostala mobil Mivvy Music GSM.Byla sem hafec štastná:-D.Říká se mu hudební mobil= má mp3.Chtela sem nahrát z kompu nějakou pisničku do mp3.....a co vidim.....zkopírovala sem to sice ale na mobilu mi to nehrálo:-?. pak sem skusila mámi hudbu kde bylo napsáno:zvuk ve formátu mp3.a tohle mi na mp3 de!potřebuju soubory s jiným typem změnit na zvuk ve formátu mp3!jak na to???předem děkuji!!!

Co znamená z kompu do MP3, na kompu jsou dost často písničky už mp3, nebo na internetu.
Na výrobu mp3 z Cdčka je dobrý třeba free CDEX a tisíc dalších programů. Tenhle CDEX (a tisíc dalších programů) umí i odchytit hudbu která právě hraje na pc (třeba zvuk z dvd filmu na který se právě díváš) a uložit do mp3.