Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní NTB

Dobrý den, hledám nějaký NTB kvůli tomu, že jsem na intru. NTB bych využíval ke každodennímu používání, práci ve škole a hraní nějakých her. Hry budu asi nejvíce hrát csko a fifu, líbilo by se mi kdyby rozjel tu nejnovější 19, která vyjde. Jsem ochoten dám tak 26 tisíc, snad se něco najde. Děkuji za nápady a rady :)

Z hlediska vykonu potrebujes momentalne notebookovou GTX1050Ti, na hrani tech her. Jenze budes mit problem s cenou. Dalsi moznost je GTX1050, ale da se ocekavat, ze u FIFA19 a dalsich her budes muset snizovat detaily.

Co se tyka znacek notebooku, preferuju Asus, MSI. Urcite bych nebral HP, sice jsou levnejsi, ale za moc nestojej.

Problem je take s diskama v hernich noteboocich, ideal je 256GB SSD + 1TB HDD 7200ot. Bohuzel osazuji to vyrobci do drazsich notebooku. Asi se budes muset spokojit s pomalejsim 5400ot. diskem, ale na system vem urcite s SSD alespon 128GB. Nebo pokud jenom HDD, tak aby mel 7200ot.