Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ikony

Kdo poradi jak na hlavni obrazovce upravit ikony tak,aby byly vsechny serazovany automaticky do sloupce.pokud vytvorim novou ikonu tak zustane tam kam ji ja umistim,ale vsechny sou asimetricky serazeny pod sebou a vypada to hrozne.dik za rady

Ruční uspořádání ikon

Jestliže nemáte zapnuto automatické řazení ikon (Seřadit ikony-Automaticky uspořádat), můžete ikony přemisťovat na požadované místo ručně - se stisknutým levým tlačítkem myši. Pro zkušené uživatele, kteří mají dobrý přehled na pracovní ploše, je velmi výhodné, protože jim dovoluje vytvářet si tématicky orientované skupiny nástrojů na ploše. Jakýkoli jiný způsob uspořádání (řazení, vyrovnání) toto rozmístění více či méně naruší.

citovano z :
http://www.altix.cz/online/uctexty/jczrunkap.php?cu ct=90&ckap=1

A budes to mit simetricky :-D