Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno [CSS & Firefox] text tesne na spodku okna prehliadača.

Zdravím,

Neviete prečo v prípade ak nastavím pre stránku line-height: 1.5; že prečo ak mám nejaký text na spodku stránky, tak sa mi v chrome nezobrazí scrollbar ale vo firefoxe sa mi zobrazí a umožní scrollovanie presne o 2px (myslím že som nekde počul o bugu s 2px). Avšak ak line-height: nastavím na 1; funguje to správne a nezobrazí scrollbar v žiadnom prehliadači. Ono ani nemá zobraziť scrollbar kedže obsah stránky je krátky, a len päta stránky je na spodku.
Proč sa to pri line-height: 1.5 zobrazuje inak v chrome a inak vo firefoxe? Veľkosť päty mám 20px;

Proč sa to pri line-height: 1.5 zobrazuje inak v chrome a inak vo firefoxe?

• Nema Firefox line-height v default - "1.1" a Chrome - "1.2" ?!
• V tvém codu udavas jen "line-height: 1.5;" -- jako 1.5 ceho ? Brambor nebo zeli ? Bez hodnoty ? (proc mu neudas ceho ? Alespon to zkus i kdyz neni vzdy podminkou ..)
[TiP] ~ Vloz do "CSS" upresneni hodnoty pro body :

 body
{
   line-height: 1.2;
}

*Myslim ze je sance, ze to problém vyresi.

ja mal v CSS napsané:

body
{
   line-height: 1.5;
}

mňa ani nezaujíma že ako to vyriešiť, čo som už vyriešil, ale len prečo je to v chrome inak ako vo firefoxu, a default to neovplivnuje když som tomu nastavil pevne hodnotu, tak to použije tú...

• Tak se s tim CSS nauc alespon "prach sprosty zaklad" a pak minuskuj "hnupe ! " kdyz to nechapes, ze CH to pocita jinak nez F.
• Nechapes to, chybi ti zkratka uplny zaklad vedomosti (né z Youtubu), zacni s naucenim uplnym zakladem HTML+ CSS.
( Nebo pred HTML radeji zacni tim, jak funguje vubec samotny WEB prohlizec, pak tady minuskuj ostatni hnupe!)
* Se nedivim ze kazdy na tebe sere ti odpovidat, nic jinného nez minisovat kazdou picovinu fakt neumis.

hlavne že ty si mi mínus nedal.... :-D

chápu že to počítajú tie prehliadače inak, ale to si nepsal, tys psal o defaultných hodnotnách... ale keď ja som si tam nastavil hodnotu svoju, tak defaultnú nieje prečo riešiť...

HTML viem na 101%,... pravda CSS moc neovládam... možno som hnup, ale aspoň by som rozumel tomu čo som napsal kdyby to niekto iný napsal....

ostatne už som k tomu našiel info, a nieje to preto čo ty tvrdíš, ale je to skutočne Bug prehliadača (Firefoxu)...