Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gearbest - nákup z GW5 skladu.

Dobrý den,
mám otázku spíš na poli elektronických nákupů. Narazil jsem na pár pěkných věcí na Gearbestu a z kladných recenzí z okolí si tam chci koupit něco. Bohužel ořátelé nakupují ze skladů v Číně a mají to více problematické a nedokázali mi odpovědět na mé otázky. Jednak bych se chtěl zeptat, jestli někdo neví jak je to v Česku s dopravou. Všechny věci chci objednat z GW 5 skladu (sídlící v Česku) a mělo by je dovážet PPL, správně? Řidič předpokládám bude mluvit česky :D Další otázka je směrována na dobu doručení... Gearbest píše 1-2 pracovní dny, má někdo osbní zkušenost z českého skladu?
To je tak asi vše, když by někdo věděl odpověď na nějakou otázkou nebo se chtěl podělit o zkušenosti, sem s tím, budu rád za jakékoliv zkušenosti.

v českém skladu je zlomek položek, čili na to nespoléhej.
prostě to funguje jako jakákoli jiná čína.

čínský řidič nepřijel až sem, dovezlo to skutečně české ppl (odesílatel prý deutsche post, dodací lhůta asi 3 týdny)
jsem zvyklý platit předem, takže ani domluva s marťanem by nehrozila. oznamovací sms poslali taky v češtině.

Dodací lhůta 3 týdny? To je docela rozdíl oproti 1-2 dnům :D Položky jsem si tam našel, které jsou v našem skladu. Telefon nebo tak bych si tam asi nekupoval. Klávesnice, sluchátka nebo myš ale vypadají jako fajn volba odtamtud :) Díky za zkušenosti. Klidně kdokoliv další může doplnit, když bude mít čím :)