Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HDD s windows v jiném pc

Ahoj, mám otázku když mám na HDD nainstelovanej windows s programama z jiního pc a to HDD bych chtěl dát do úplně nového pc bude fungovat ten nainstelovanej windows nebo budu muset přeinstalovat win ?

Jo, ono taky Sandy Bridge az Coffee Lake si nejsou zase tak hardwarove nepodobne, nabehne to v nouzaku treba, dohodej se ovladace a pohoda. Jina vec je s licenci Windows, to je jasne, tam to nabehnout nemusi a muze to chtit preaktivaci, coz bude u OEM problem.

Ja treba Windows 7 z Nehalemu prendal na Haswella a pohoda, akorat se musely poresit ovladace.

Co vim, ze driv neslo bylo prendani systemu z Intelu na AMD a obracene, jak je to dnes netusim.

• Muze se stat ze pojede, ale urcite bych ti doporucil cistou instalaci ktera dnes nezbere vic jak +- 20 minut pres instalacni medium "USB" na portu 3.0 ( dle HDD a HW osazeni)
* Dnes zas takovy problém zda-li jde o stejnou platformu neni, problém jsou spis predeslé nastaveni chovani OS a komponentu.

• Jde o to, ze se ti tak mohou zobrazovat anomalie ruznych druhu, v horsim pripade i BSOD (modré obrazovky zpusebené konfliktem ovladacu), kde jejich reseni mnohdy zabere vic casu jak samotna cista instalace :-)