Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nesvítí notifikační dioda ZenPad 8.0

Mám vybalený tablet (nový) Asus ZenPad 8.0

Je možné, že je z výroby nefunkční notifikační dioda?
Už jsem zkoušel téměř vše, tak nakonec instaloval "Správce LED" z Google Storu.

Když klepnu na tlačítko pro test diody, tak dioda vůbec nesvítí.
Vlastně ještě jsem ji neviděl svítit ani při nabíhání tabletu.

Setkal se s tímto někdo? Je to na reklamaci?

Promiň, ale škodolibě mě těší, že nejsem sám takový "blb"- nic osobního. Nejsi sám, mně se stalo, že jsem opravoval PC a když jsem ho zapnul, tak nefungovalo. Až až po několika minutách /minimálně 15 minut/ jsem zjistil, že kabel nebyl v zásuvce a v druhém případě jsem neměl zapnutý vypínač na zdroji :-)