Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC mi napadl vir, co s tím?

Napadl mě vir, viz přiložené screeny. Je nebezpečný? Dal jsem ho smazat přes AVG, chtělo to po mě CD s SP3 pro WIN XP, ale to nemám, takže jsem dal storno. Napsalo to, že soubory byly nahrazeny nějakými cizími a že je teď možná nestabilita systému. Co s tím? Mám znovu instalovat SP3?

[IMG]http://img180.imagevenue.com/loc440/th_08289_v ir1_123_440lo.JPG[/IMG]

Instalační CD nemám a nemůžu ho sehnat. Můžu si ho ale vytvořit, mám uložen na disku ISO soubor WIN XP PRO Corporate version a SP3 si můžu stáhnout a pomocí nLite to instalační CD vytvořit, ale nevím, jestli bude to instalační CD pak čisté, když ho vytvořím na napadeném PC.

Vcera se mi stalo totez, misto instalacniho CD s SP3 jsem z druheho fyzickeho disku spustil instalaci SP3, kterou jsem tam mel ulozenou, vse probehlo k uplne spokojenosti a zbytky v System Volume Information zlikvidovalo AVG. Po dalsi kontrole dnes s AVG a pak Spyware Terminator,Ad-Aware 2008 a Spybot - Search & Destroy nic nenalezeno.

Jo mám, zrovna jsem AVG aktualizoval, vyžadovalo to i restart PC. Jde mi ale o to, jestli ty soubory msconfig.exe, které AVG umístil do virového trezoru, můžu propustit zpět do svého původního umístění. Jestli to byla jenom chyba AVG a žádný virus.