Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook 2016, import ze starých verzí

Zvažujeme přechod z Office 2003 (manželka) a 2007 (já) na Office 2016, trvalé licence, ne výpalné ve formě Office 365.

Někde jsem četl, že Outlook 2016 je slabý odvar starých verzí (což se mi moc nezdá..), že snad ani nejde naimportovat *pst z dřívějších (již nepodporovaných) Outlooků.

Je tu někdo, kdo Outlook 2016 provozuje a mohl by se na to mrknout? Zajímá mě výhradně Outlook 2003/2007. Díky moc předem!

---
Zásadně odmítám jakékoliv jiné verze pošty, než je stahování do PC a současné odstranění na www stránkách. Nestojím o to, abych k mailům mohl přistupovat odkudkoliv. Na pitomosti mám webový gmail, seriózní věci chci mít pouze u sebe, ne v cloudu.

Zásadně odmítám jakékoliv jiné verze pošty, než je stahování do PC a současné odstranění na www stránkách.

Na to je podle mne nejlepší samostatný mailový klient jako Thunderbird. Velký Outlook je spíše do firemního prostředí, spoustu funkcionality doma nevyužijete.

Ne, přecházet z Office určitě nemíním. Word bych asi oželel, ale třeba Excel určitě ne, náhražky jsou pro mě neupotřebitelném k ničemu.

Thunderbirda jsem kdysi zkoušel, ale velký Outlook mi prostě vyhovuje. Pošta, kalendáře, kontakty, úkoly, deník... vše využíváme a tyhle návyky měnit nebudeme.

Jde mi o ten import, ne o přechod k jinému klientovi. To raději zůstaneme u stávajících..