Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Android 8.0 a sprznene ikony

Včera som odklepol aktualizovat galaxy A3, bohužiaľ nevedel som že to bude update na skurveny android 8.0.0 v ktorom nefunguje nastavenie okraja ikon (ikony maju vždy okraj, vraj to ma niečo s novou skvelou zbytocnou skurvenou feature adaptive icons ktoru samsung nepodporuje a len to kurvi ikony). Vie niekto ako to nastavit zas normalne bez 3rd party app? Ďakujem.
Anketa: Je Samsung aj google a ich posrate updaty hnoj?
1. Ano
2. Ano

V nastaveni zobrazeni mas jestli chces okraj nebo ne, navic je k tomu moznost zvoleni : "ramecek" nebo "kolecko", nebo bez, nemuzes to prehlednout.
PS : Naopak ! A 8.0 je naopak snad dobra sprava ne ? Na mem A5 jede poznatelne lépe.

- Pardon, OPRAVA, to nastaveni mam, ale kvuli "Microsoft lancher", ktery tam mam na misto Samsung nadstavby, kde ta moznost je.
[Microsoft Lancher] Na stahnuti : Kdyby te to zajimalo https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.launcher&hl=fr, kdyz né, kasli na to ;-)
[82460-winlancher-png]

- Celkove Android 8.0 mi jede na na Samsung A5 (2017) opravdu svyzneji, baterka drzi o neco dil etc, opravdu chces jen kvuli ikonam provést navrat na 7.0 ? Zkus jit alespon pres to 3rd party jak psal nize Moas
* Na FLASH pouzivam SamFirm pro stahnuti spravné ROM + Flash.

aha tak docital som sa ze to neni problem nastaveni, ale ze vsetky google ikony su odteraz v bielom ovale napevno, to je ich normalny vzhlad. Asi lebo niekomu tam v tom google jebe. vyzera to otrasne totalny grc. Zacinam vahat ci moj dalsi mobil bude android...
Pekny vecer.

... ostat na starom FW ... teď sis odpověděl. Každý FW je dělaný na určité zařízení s určitým HW. To samozřejmě nefunguje tak,že to převálcuješ a on z toho founu bude brácha blesku. Nejsou to dementi,oni ti to neposlali jako aktualizaci na tvůj typ. To máš jako s FW na základní desku. Dáš jiný rev. a jsi také v háji.

Mně tedy je srdečně jedno, jak vypadají ikony, důležité je, aby programy, co se pod nimi skrývají, fungovaly. Není to iOS, abych řešil, jestli to vypadá frikulínsky nebo ne.
V tomto případě asi budeš muset sáhnout po 3rd party app, nebude zbytí.

To jakože fakt řešíš vzhled ikon? Spacák máš od Lacosty, stará opovrhuje Guccim a v životě bys nesedl do škodovky? Fakt nechápu, co vy pozéři řešíte a jak vás pár pixelů dovádí k nepříčetnosti....

keby si videl obrazok pred a po, tak by si chapal preco to resim. A preto lebo je na to nastavenie ktore po update nefunguje a ako IT expert resim preco veci nefunguju.
V tomto pripade som zistil preco (asi lebo skurvenemu korejcovi ci googlovi uz nacisto jebe) a je to pre mna dalsia kvapka k zmene znacky v buducnosti.

(a ked nechapes preco updatujem tak preto lebo dufam ze skurveny korejec neco opravil, ptz bugov v tom je jak nasrano. Ale on debil namiesto toho robi bugy nove. Tak nic. Ale rozumiem ze dement jak ty to nechape.)