Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozděleni rychlosti internetu

Ahoj, máme router TL-WR841ND a rychlost internetu 12mbit. potřebuju to rozdělit at přes kabel jede polivna rychlosti a na wifi druha polovina...
má to vubec smyl u teto rychlosti? protože když hraje bracha CS:GO a ja wot, tak jemu to jde vpoho ale ja mam velke lagy. Tak chci abychom na tom byli stejně... Jde to u tohoto routru? Nebo spíš, pod čim to hledat?

pokud nechceš lagy, máš mít k routeru natažený kabel.
(tplinky jsou "proslulé" celkem neohrabaným nastavováním některých vlastností, které se u nich dělají přes více menu. a nakonec to celé kvůli připojení přes wifi nemusí fungovat)
wifi si nech do obyváku na prohlížení tv programu. je nesmysl přes něj připojovat mladé nadějné zapařené uživatele.