Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel - komentáře grafu

Zdravím,

je možno nějak nastavit, co má zobrazit "komentář" jednotlivých bodů grafu? Př. mám vytvořenu mapu ČR a v ní města jako GPS souřadnice. Když najedu myší nad nějaké "město", tak se mi zobrazí např. (Řady35 Bod"17,278889" (17,278889, 49,566875)), ale já bych tam chtěl vidět název města.

Díky za rady

No, chtěl jsem napsat, že to nejde, ale protože vím, že Excel zvládne skoro všechno (akorát neumí vařit a s uklízením je taky na štíru ;-)), raději jsem prvně zagooglil - a hele, ono to opravdu jde. Ale jednoduše to opravdu nepůjde.
Jednoduché by to bylo, pokud by sis pořídil doplněk od Excel-guru Tushara Mehty.

Možná by Ti stačilo změnit popisky dat, ale to asi není úplně to, co bys chtěl.

Díky moc! Akorát mám zřejmě neřešitelný problém. Protože Excel umí vykreslit jen 255 řad, musel jsem dát 2 grafy přes sebe. Detail je, že komentáře se zobrazují jen na aktivním grafu, takže mám stejně smůlu (přepínání grafů je v tomto případě uživatelsky nepřijatelné).