Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bude fungovat více bezdrátových periferních zařízení?

Dobrý den,
potřebuji k notebooku připojit klávesnici, myš a sluchátka. Kvůli místu a celkovému řešení je jedinou rozumnou možností využít bezdrátové připojení. Narazil jsem ale na problém s možným rušením signálu - sluchátka jsou RF o neurčitém pásmu(Sony PS4 Wireless Stereo Headset 2.0), klávesnice RF buď 2,4 GHz nebo 5 GHz, myš opět RF o blíže nespecifikovaném pásmu. U myši by se případně dalo vybírat i něco s Bluetooth. Připojení k internetu je taky přes Wifi... Můžou se signály navzájem rušit? Díky

Pravděpodobně ne(aspoň při tomhle počtu zařízení). U 2,4GHz je šířka másma 80Mhz a většína zařízení používá 20MHz široké pásmo, Bluetooth používá FHSS - resp střídá nosnou frekvenci a šance na kolizi je poměrně nízká.