Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem údajně <15 let na facebook lze zakázat cílení reklam. Jak zakázat starším?

Zde čtu něco ve stylu

GDPR also implements new regulations about how teens are treated, specifically users between the ages of 13 (the minimum age required to sign up for Facebook) and 15. If users in this age range have shared their religious views, political views or sexual preference, Facebook requires them to either remove it or get parental consent to keep it. They also need permission to be targeted with ads based on data from Facebook’s partners. Without that permission, they’ll see a less personalized version of Facebook. But the system for attaining and verifying that parental consent is a joke

Jde to nějak nastavit i pro starší ročníky? Změnit datum narození to asi bude brát jako pokus o něco divného

PS: jakým síťovým filtrem pro ublock lze kompletně odžíznout reklamy?
PS: je možné dál používat facebook bez dokončení dialogu nastavení (Měsíc jsem ho mazal), nyní už se zobrazuje a vynucuje ,že mě nepustím jinam. Akorát pár skulinek tam je: facebook.com/blabla (zobrazí bar s notifikacemi), mbasic.facebook.com/events (zobrazí eventy na strohé verzi)
Mám tento seznam

||facebook.com/adnw_logging/$important
||facebook.com/ads/
||facebook.com/ads/ad_choices$important
||facebook.com/ads/growth$important
||facebook.com/ads/manager/ajax/check_tip_qe$important
||facebook.com/ads/manager/ajax/list_tips$important
||facebook.com/ads/manager/ajax/megaphone_story$important
||facebook.com/ads/qe/$important
||facebook.com/ai.php$subdocument,important
||facebook.com/ajax/ads/$important
||facebook.com/ajax/browse/null_state.php$important
||facebook.com/ajax/haste-response/?modules=*LinkshimLogController$important
||facebook.com/ajax/haste-response/?modules=PhotoSnowliftViewableWithContextMenuLogging$important
||facebook.com/ajax/haste-response/?modules=PubcontentFeedChainingController$important
||facebook.com/ajax/haste-response/?modules=ReactComposerFeedSurvey$important
||facebook.com/ajax/haste-response/?modules=ReactComposerMagicTagSurvey$important
||facebook.com/ajax/haste-response/?modules=ShareDialogMessageAudience$important
||facebook.com/ajax/haste-response/?modules=TypeaheadMetricReporter$important
||facebook.com/ajax/pagelet/generic.php/WebEgoPane$important
||facebook.com/ajax/photos/logging$important
||facebook.com/ajax/react_composer/survey?
||facebook.com/ajax/typeahead/record_basic_metrics.php$important
||facebook.com/async/social_good/$xmlhttprequest
||facebook.com/audience_network/$important
||facebook.com/common/referer_frame.php$inline-script
||facebook.com/ego/$xmlhttprequest
||facebook.com/ego/feed$important
||facebook.com/feed/pivot/chaining$important
||facebook.com/feed/pivot/related_articles$important
||facebook.com/impression.php$important
||facebook.com/network_ads_common$important
||facebook.com/pages/qe/$important
||facebook.com/plugins/likebox.php$important
||facebook.com/pubcontent/$xmlhttprequest
||facebook.com/pubcontent/comment_chaining$important
||facebook.com/pubcontent/feed_chaining$important
||facebook.com/pubcontent/group_related_stories$important
||facebook.com/pubcontent/local_news_chaining$important
||facebook.com/pubcontent/related_share$important
||facebook.com/pubcontent/related_video$important
||facebook.com/pubcontent/suggestions$important
||facebook.com/related-application/?$important
||facebook.com/relay/bootload/?component=AdsCMChromeRenderer$important
||facebook.com/sem_campaigns$important
||facebook.com/sem_pixel$important
||facebook.com/suggestions$important
||facebook.com/tr?$important
||facebook.com/typeahead/search/facebar/nullstate/?$important
||facebook.com/video/autoplay$important
||facebook.com/video/instream_video/rapid_feedback$important
t

(zk,ráceno pro limit 4000 znaků)

loading...

cože? Nerozumím otázce. Ani nevím jak souvisí s dotazem. Legitimuje se pomocí username a hesla, jednou to po mně chtělo ověření na číslo, tak to jsem udělal pomocí nějaké služby, která z vybraného čísla zobrazuje přijaté zprávy. Žádnej policajt mě nelegitimuje.