Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mikrotik hap ac - LED

Vo verzii 6.42.2 citam led added dark mode functionality for hAP ac and hAP ac^2 devices
nainstaloval som 6.42.3 a vo winboxe tuto moznost nikde nevidim . . . je to dostupne len z terminalu?
hAP ac (rb962), winbox 3.14

co som nasiel na nete info, vela ludi sa stazovalo na jas lediek, prelepovali paskou, aby boli vidiet, ale aj aby nevietili tak jasno . . . tak mi to z toho vyslo, ze boli vyslisani, aj nazvom by to mohlo byt, dark mode, tmavy, temny mod, znizenie jasu . . . a nie uplne vypnutie . . . no asi to tak nieje :-)

ja som to nemal rozobrate :-), ak to velmi zjednodusene poviem, pri polovicnom napeti je polovicny jas . . .ako mozem vediet, ci tam nieje niekde nieco, co sa da informaciou na nejakom pine regulovat vystupne napetie? ked sa to da vypnut po minute, hodine, uplne . . . .