Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pc nevidí ssd disk

Dobrý den
Objevil se u mně problém z ssd diskem, který používám čistě na hry. Dneska jsem aktualizoval hru a po aktualizaci mi vyskočila nějaká chyba, kterou jsem ani nečetl pač mi vyskakovala i někdy během hraní. Jenže hned nato můj komp přestal vidět tento disk. Hned koukam do biosu a nevidím ho ani tam, až napodruhý restart mi ho v biosu našlo ale píše u něj že ma velikost 0 gb. Poradí někdo v čem může být problém nebo ho rovnou reklamovat ? Jedná se o ani ne rok starý kingston hyper X 240gb.

No tady je trochu problém s tím že abych disk zkontroloval tak ho musim vidět. Když se dívám to správy pevných disků tak tam vůbec není. Přitom v biosu ho vidím ale má furt 0 gb.

A další věc co mi příjde divná je že bios ho vidí jako nějaký TC58NC1000 (0.0GB). Přitom druhý kingston který mám na systém je normálně vidět jako Kingston.

Tak disk je odeslán k reklamaci. Ale vyskočil mi problém že když chci nainstalovat nějakou hru co na něm byla tak mi vyskočí tabulka že už je v pc nainstalovaná. A když ji chci odinastalovat tak mmá zas připojit disk na kterém byla. Má tohle nějaké řešení ?