Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet/2v1 jako jediný pracovní stroj

Zdravím všechny,
před nějakou dobou jsem se dal na dráhu minimalismu a nyní jsem konečně schopen udělat docela zásadní změnu, tedy přejít jen na tablet/2v1 (osobně mám iPad Pro 10,5") místo ntb, který podle mě nevyužívám na maximum tak, jak bych chtěl, a proto mi přijde zbytečný.
Mám dotaz který jsem tady ještě nenašel, ale zajímalo by mě, zda si myslíte, že je možné takto pracovat, abych to trochu ozřejmil, tak se jedná o úpravu videí, fotek, klasická kancelářská práce a zábava + psaní.
Funguje z vás někdo takovým způsobem? Pokud ano, co byste mi poradili do začátku? Kde vidíte největší úskalí, když neberu v potaz kabelové připojení k zařízením, které už jsem vyřešil.

Díky moc za reakce.

S pozdravem
Flagman

Děkuji, těchto "nevýhod" jsem si vědom, ale už jsem je vyřešil.
Klávesnici jsem již nahradil a ta ofiko od Apple mi skvěle sedne, má klasické rozpoložení, jako ty od ntb. Myš nepotřebuji, vystačím si s Apple Pencil a prsty + monitor mohu připojit, takže bych všechny nevýhody asi pokryl. :-)
Takže pokud není nic dalšího, tak to aspoň na týden zkusím a uvidím, jak to dopadne. Dám vědět. :-)