Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 10 síť

Jsem zoufalý. Potřebuji poradit. Mam síť 3x PC, PC A - WIN 7, PC B WIN 10, PC C WIN 10. Na PC B Win 10, nejde zapnout položka sdílení souborů a tiskáren. Po zaškrtnutí se opět vypne. PC WIN 7 jde vidět všude, ale jen na PC C WIN10 se dostanu na win 7, ale s PC B i když ho v sítí vidí nikoliv. Ještě ráno to fungovalo :( Prostě hlavní počítač PC B WIN 10 se nepřipojí nikde. Vidí jen PC Win7. WIN 10tky se mezi sebou nevidí vůbec. Stalo se to po aktualizaci windows, pře tím vše jelokorektně. Dík za jakoukoliv pomoc.

SMBv1 v přidat nebo odebrat funkce Windows 10 - položka SMB 1 / CIFS File Sh.... suport tak tuhle položku tam vůbec nemám. Hledal jsem možnost doinstalace a nenašel jsem nic :( Souhlasím že WIN opět "vyjebal". apropo sdilení souborů a tiskáren mi nejde zapnout, když zapnu tak se to stejně vypne.