Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem msi live updater-rada s nabídnutou aktualizací

Ahoj všem
MSI live updater mi našel aktualizace-viz obrázek.
Ty utility všechny jsou jen nějaký prográmky ne to nepotřebuju na nic?
Z tech dvou driverů mě zajímá zda mám stáhnout MB DRIVER-INTEL INF UPDATE ..k čemu to je?
Realtek driver nepotřebuji používám integrovanou zvukovku.

Nějak mi blbnou usb,flešky jsou ve všech pomalý v jiných komplech jedou normálně a tiskárna mi blbne,jinde jede normálně,tak jsem zkoušel zda mi ten updater nenabídne nové drivery k msi desce...
díky za rady

Pokud bys vůbec neměl ovladač chipsetu, tak by podobné chování nebyl nijak neobvyklé. Ale ty ho máš, byť starší verzi. Možná je nějak poškozený a aktualizace pomůže (stejně jako by pomohlo jenom přeinstalování stejnou verzí), ale zase tak moc nadějí bych do toho nevkládal.

No, umí ta fleška víc ??? Zkus jinou nebo externí disk.

Pokud už tam je ten .inf, neinstaluj ho znova. Ale odinstalovat ty USB může mít smysl (znova se nainstalují). Inf zkontroluješ tak, že řadič IDE ATA … přesně odpovídá čipsetu MB.

Smázl jsem ty usb a po resetu jsou tam znova jak jsi psal,inf mám poslední dostupný..
Fleška jede furt pomale,v jiném -horším pc pres 20 u me 4,a to všechny flešky...
Jediná co mi kdysy fungovala nad 20 byla patriotka a ta chcípla...
Když kopčím 10gb film,tak je to porod.
Pevný disky mezi sebou jedou super...jen ty usb ne,vpředu,vzadu,nahoře,dole,2/3 je to jedno,všechny pomalý

driver na usb3 tam máš, čili i před updatem driveru chipsetu to mělo fungovat.

Fleška se rozjede na 20 a za 2 sekundy padne na 4

to připomíná chování s win diskovou cache a s extrémně pomalou flashkou. ale kdyby bylo v biosu zakázané usb3, nebude ve správci zařízení jeho ovladač...
druhá možnost je naprosto retardovaný antivir - jaký má přesný název?

Ještě mě napadlo - netuším co máš za MB, ale běžně tam je kolem USB několik nastavení. Výslovně tam třeba mám, že při problémech s USB mám vypnout určitou volbu. Pak je tam nějaký režim kompatibility či co. Zkus to projít a POSTUPNĚ jednotlivé smysluplné volby vyzkoušet. Připrav si ale PS/2 klávesnici či myš, při jedné volbě přestanou ty USB v UEFI/BIOS fungovat :-(

Fakt to dělá i s jinou fleškou či exterákem?