Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC - nebootuje OS ani možnosť dostať sa do Biosu.

Zdravím,

Dnes po reštarte PC sa po opätovnom zapnutí zobrazí iba logo výroby matičnej dosky, do Biosu sa dostať nedá a OS nebootuje. Skúšal som vybrať a vložiť CMOS batériu, vytiahnuť všetky USB zariadenia okrem klávesnice, použiť iný zdroj energie, ale bez úspechu. Nejaké nápady ktoré mi ušetria čas strávený v servise?

Ďakujem.

na čem to visí - zůstal tam nějaký text / logo? obrazovka je černá, modrá? ledka monitoru svítí/zhasnutá? větráky větrají? základní deska po zapnutí pípne? mechanika otvírá? klávesnice svítí?

Skúšal som vybrať a vložiť CMOS batériu

a to má být k čemu? takto se cmos reset nedělá. manuál k desce sežral pes a na desce není jumper?