Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 10 - smazání všech dat

Zdravím. Rád bych z mého ntb odstranil všechny soubory, aby mi ale správně zůstal windows 10 a nemusel bych ho přeinstalovávat - to v případě továrního nastavení. Nebo jak mohu upravit některé soubory tak, aby se po založení nového uživatele nepřetáhly automaticky i na něj? Díky.

Změna kategorie, původně: Notebooky (host)

Okrem korektného odinštalovania SW od tretích výrobcov - pridať/odobrať programy, je tu ešte náročné vyčistenie torz kade-tade ponechaných zložiek a ešte náročnejšie vyčistenie Registrov či zbytky v Plánovači úloh. O zašitých *dll a spol. systémových dát ani nehovorím.

Ccleaner, prípadne Revo Uninstaller Pro, k tomuto nestačí.

Sprav si čistú z ISO, máš to za pár minút so záplatovaním W10 hotové.

Snad to děláš proto, abys ty soubory smazal ??? Takže Odebrat všechno. Původní OS už se nevrátí (nejspíš už tam dávno není). Vrátí se to do stavu "čistá instalace W10". Odeberou se i programy, kterés tam nainstaloval (hry a podobně, zůstane jen to co bylo ve Windows).