Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika nVidia 440 gt nejde nainstalovat

Dobry den.
Mam potize s windows 10 a grafikou nvidia 440 gt. Po vlozeni do pci slotu se integrovana karta chova divne. Rozsiri to monitor jako bych mel dva a vse co spustim je nekde mimo jen ne na plose co se mi znazornuje. Tim se nedostanu k instalaci nvidia ovladace. Jak pripojim monitor do grafiky tak nejede ze nema signal. Dekuji za radu jak to vyresit. Kp ty okna jsou na nic. T.

Změna předmětu, původně: Grafika (host)

1. PC vypnout
2. nainstalovat grafiku
3. přepojit kabel od monitoru do té prašiviny
4. zapnout PC, vlézt do BIOSu, nastavit správné pořadí inicializace grafických adaptérů
5. nabootovat windows, nainstalovat ovladače.

edit: za tvou neznalost Windows opravdu nemůžou.