Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Box na externí disk

Ahoj, mohl by mi někdo, prosím, poradit? Potřebovala bych k PC připojit externí disk. Měla jsem na něj takový ten box, ale musím koupit nový a ten co mám, se asi už nevyrábí, neprodává. Nevím, co koupit, vůbec se v tom nevyznám.

Na tom starém bylo napsáno:
Silverstone Designing Inspiration
Treasure Series TS07
External 3,5 HDD Enclosure
Support 6Gbit/s SATA HDD/SSD!

https://vymenne-kity-boxy.heureka.cz/externi-box-silverstone-sst-ts07/

Co koupit podobného, aby mi to fungovalo? Děkuji.

Ano, potřebuji ho připojit k PC jen občas, k přetažení dat. Děkuji za radu. Tedy asi koupím ten kabelový adaptér, jak píšeš. To se tam jen zastrčí a funguje to jako taková větší fleška?

Omlouvám se za trapné dotazy, ale sama tomu nerozumím a nemám teď nikoho po ruce, koho se zeptat. Potřebuji rychle něco koupit a nechci šáhnout vedle...