Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fotky - jak z mobilu dostat do tabletu automaticky?

Dobry den.....chci se zeptat jak z mobilu dostat fotky do tabletu automaticky.....stahla jsem Dropbox jen ang.verze.....nebo jsem sparovala pres Wi Fi Direct povedlo se ,ale fotky porad to nejde ,kde delam chybu dekuji za radu
r.jahelkova@centrum.cz

Změna tupého předmětu, původně: Fotky (host)

Možností je několik:

a) můžeš mít obě zařízení přihlášená ke stejnému Android účtu a zapnutou synchronizaci fotek, to je zcela automatické, ale vyžaduje to datové připojení (WiFi nebo mobilní data).

b) můžeš být přihlášená ke službě typu Dropbox a dál podobně, jako v a).

c) můžeš mít v 1 zařízení spuštěný FTP server (vhodný program, třeba MetroFileManager, to umí) a v 2. zařízení klienta (třeba prohlížeč), ale musíš to kopírovat "ručně", obvykle přes WiFi.

Samotné "spárování" ještě nic nepřenese (leda by byl spuštěný nějaký program, který to "zařídí").

Máš v nastavení fotek "odesílání do Cloudu" nebo jak je to tam nazvané?
Máš stejný účet a synchronizaci na obou zařízeních?
Máš to na WiFi? Měly by stačit i mobilní data, ale mohou být pomalá či omezená.

Viz též: lucifer, 04.06.2018 09:10