Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrotik - zobrazenie nazvu pripojeneho zariadenia - android problem

na mikrotiku v dhcp server vidim pripojene zariadenia a aj ich Active host name. Vsetky su ok, je tam nazov zariadenia ktory je zadany v zariadeni, ci sa uz jedna o iphone, alebo windows. Okrem zariadeni s androidom. Aj ked mam zadany nazov v telefone, tu sa zobrazuje "Android-" a nejake cislo. Riaesil toto uz niekto? Predpokladam ze je to nejaka "vychytavka" androidu, kedze ostatne zariadenia su OK. A je jedno ci je to samsung alebo HTC, a vyzera to tak, ze je to nezavisle aj od verzia androidu.

Zatial mam odskusane len samsungy, huawei a HTC, rozne verzie os, vsetko rovnake nezmyselne nazvy, tv samsung sa hlasi ako localhost, aj ked ma nazov nastaveny :-). Ziaden problem naprotitomu nieje s pc win - aky nazov pc nastavim vo win, taky sa mi zobrazi v dhcp, tak isto je v pohode Apple, iphone a ipad , tiez rozne verzie Ios. Akoze viem s tym zit, len ma to zaujima.