Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vadná grafika?

Zdravim, dnes po zapnutí PC mně ve hře začla blikat grafika, a na monitoru byly černy a bily čtverečky. Teď jsem restartoval PC, a objevilo se to znovu.

Je to jen po restartu, a jen ve hře, když se odpojim a připojim tak to tam není. Když alt tabnu tak to taky není vidět, je to ejn v tý hře.

Je to grafika nebo obrazovka?

Grafika: nVidia GeForce GTX 760 2GB

Tak je to jasny, je to grafika, v LoLku to kostičkuje, Max payne 3 se sekne a musim alt f4, na ploše a v internetu to vypadá ok, zitra to zkusim vyfoukat a uvidí se....

Diky.

Ty teploty sou 38-40 C po normalnim provozu a proklikáním menu do hry než se to sekne v Max payne 3.