Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vytvořit nový pevný disk

Koupil jsem nový PC s Windows 10. Jsou v něm 3 disky (500 GB NVMe SSD, 1 TB SATA SSD, 4 TB HDD).

Na NVMe SSD jsem nainstaloval Windows a to je disk C.

SATA SSD chci mít disk D a HDD chci mít disk E.

Můžete mi prosím pomoct s nastavením, nechtěl bych si ty disky rozvrtat. Přikládám screenshoty, jak to vypadá. Děkuji.

No prostě na těch discích 1 a 2 založíš nový jednoduchý svazek a naformátuješ je na NFTS.

Jinak, nejspíš máš ten systém na MBR (tedy UEFI CSM). Proč ne, ale dnes už se to dělá GPT a UEFI Secure Boot.